24.4.21

Wiosenny Makijaż | Spring Make Up


bareMinerals żel i odżywka do brwi 2 in1
bareMinerals róż
ILIA Super Serum Skin Tint
Nude by Nature pomadka Red Blossom


Choć wizualnie mój makijaż aż tak bardzo nie zmieniał się na przestrzeni ostatnich lat, to sama widzę duże zmiany w zawartości mojej kosmetyczki. Kiedyś nie zwracałam specjalnie uwagi na to, czy dany kosmetyk ma dobry skład albo czy może dodatkowo ma właściwości pielęgnacyjne. Liczyło się po prostu to, żeby wykonać nim ładny, trwały makijaż. Dzisiaj jest u mnie inaczej. Zwracam znacznie większą uwagę na to, czy kosmetyki do makijażu oprócz podkreślania urody także służą mojej skórze, a dotyczy to przede wszystkim podkładu. Ostatnio poruszyłam ten temat w Insta Stories i okazało się, że wzbudził ogromne zainteresowanie, więc przenoszę go także tutaj.

25.3.21

Moja wiosenna garderoba 2021


Wiosenny przegląd zakupowyPatrizia Aryton garnitur

Zeszłoroczna zima była niezwykle łagodna, więc przejście z zimowej garderoby do wiosennej było bardzo płynne. W tym roku jest jednak zupełnie inaczej. Długa i zimna zima dała nam trochę popalić, więc pewnie większość marzy już o zrzuceniu grubych, ciepłych okryć, by w końcu wskoczyć w coś lżejszego. Zeszły rok mocno namieszał w modowym świecie. Nagle okazało się, że wcale nie potrzeba nam tych wszystkich "wystawnych" ubrań, za to brakuje tych najbardziej wygodnych i komfortowych. W tegorocznym przeglądzie zakupowym będą zatem jak zwykle ponadczasowe klasyki, ale znalazło się też miejsce na wygodne dresy, które na stałe zagościły w mojej garderobie i noszę je już nie tylko po domu, ale chętnie zakładam na zakupy czy inne luźne wyjścia.


11.3.21

W podróży: Acer Swift 5Jeszcze kilka lat temu częste podróże były stałą częścią naszego życia. Zwykle przynajmniej raz w miesiącu, a czasem nawet i częściej, wyjeżdżaliśmy w różne ciekawe miejsca w obrębie kraju i poza jego granicami. Ostatnie dwa lata mocno zwolniliśmy tempo. Najpierw ciąża, a potem pojawienie się na świecie naszego synka, nieco zmieniły nasz codzienny tryb życia. Kiedy w końcu byliśmy już gotowi na częstsze wyjazdy, świat ogarnęła pandemia, więc znów wróciliśmy do punktu wyjścia. Kilka dni temu po dość długiej przerwie, gdy w końcu ponownie otwarto hotele, wybraliśmy się do Warszawy w celu załatwienia kilku spraw,  i podczas tej niedługiej podróży miałam przyjemność przetestować nowy sprzęt Acer Swift 5. Przez ostatnie lata przewinęło się u nas całkiem sporo różnej elektroniki. Szukaliśmy wiele razy sprzętu idealnego w podróży, ale niestety zwykle w którymś aspekcie spotykało nas rozczarowanie. Te niewielkie gabarytowo niestety często były zbyt słabe i nadawały się w sam raz do przeglądania stron czy sprawdzania maila, ale nie dawały już sobie rady z pracą nad zdjęciami czy innymi bardziej wymagającymi zadaniami, z kolei te "mocne" zajmowały sporo miejsca, były nieporęczne i dość ciężkie. Tym razem było jednak inaczej. 
+ english

#