19.10.20

Autumn Beauty FavouritesWpisy o kosmetycznych ulubieńcach weszły już chyba na stałe w repertuar bloga. W ciągu ostatnich miesięcy miałam możliwość przetestować kilka naprawdę świetnych produktów, o których napiszę nieco więcej w dzisiejszym poście. Po wykorzystaniu każdego produktu zawsze zadaję sobie pytanie, czy kupiłabym go ponownie. Jeśli tak się staje, to jest to najlepszy dowód na to, że dany produkt okazał się strzałem w dziesiątkę. W dzisiejszym poście znajdą się aż pięć produktów, po które sięgnęłam ponownie po tym, jak się skończyły. Kosmetyki podzieliłam na trzy grupy. W pierwszej znajdują się takie przygotowujące cerę na przyjęcie dalszych pielęgnacyjnych kroków, w drugiej jest typowa pielęgnacja, natomiast w trzeciej znajdują się kosmetyki kolorowe do makijażu. To oczywiście nie są jedyne produkty, które aktualnie lubię i używam. Wszystkie z poprzednich postów nadal uważam za godne polecenia. Czasami robię przerwę nawet od tych, które wydają mi się najlepsze, by spróbować czegoś nowego, co nie zawsze okazuje się dobrym krokiem. Ale nie próbując nowych rzeczy, omija nas możliwość poznania kosmetyków, które mogą nam świetnie służyć, więc od czasu do czasu warto odejść od standardowej pielęgnacji. Dajcie znać, czy używałyście którychś z tych produktów i co o nich sądzicie!

10.10.20

Jesienna Garderoba 2020 | Autumn Wardrobe Essentials


Jesienny przegląd zakupowy

Reserved Premium 

Zwykle jestem gotowa na nadejście jesieni, bo lubię ten moment zwolnienia i wyciszenia po upalnym długim lecie, jednak w tym roku jest trochę inaczej. Brak ciepłej wiosny i późne nadejście lata sprawiły, że kompletnie nie nacieszyłam się ciepłymi dniami i nie naładowałam wewnętrznych baterii słonecznych. Jak zwykle na przełomie sierpnia i września wypatrywałam już jesiennych kolekcji, tak w tym roku najchętniej do połowy października śmigałabym w krótkich legginsach, japonkach i wyciętym tank topie. Choć tegoroczna jesień ma dla mnie słodko-gorzki smak, to niezmiennie uważam, że pod kątem mody i ubioru jest to mój czas. Nawet nie wiecie, ile radości sprawiły mi Wasze wiadomości i komentarze, w których pytałyście, kiedy w końcu pojawi się post o jesiennej garderobie! To dla mnie wiele znaczy, że w dobie social mediów nadal czekacie na posty na blogu. Nie przedłużając, zapraszam na tradycyjny, jesienny przegląd zakupowy. :)

22.9.20

XXL BagsFlatteredmules
Gdzie kupić stylową torbę w rozmiarze XXL? To jedno z najczęściej zadawanych mi pytań w temacie toreb. Zanim zostałam mamą, zwykle bez problemu mieściłam się w niewielkich torebkach, więc raczej nie zwracałam wielkiej uwagi na te w rozmiarze XXL, ale teraz, gdy muszę mieć przy sobie milion dziecięcych rzeczy, naprawdę doceniam porządną pojemną torbę. Wiem, że jest całkiem sporo marek, które tworzą torby typowo dla mam, z wieloma przegródkami, miejscem na butelkę itd., ale jakoś żadna z nich nie ujęła mnie fajnym designem. W dzisiejszym poście subiektywny przegląd stylowych dużych toreb, nie tylko dla mam. ;)


Atomy kolekcja wegańska