20.9.19

The September Issue


In the picture :

LE:APT beige blazer
Cinco choker
LE:APT black jeans
___

YES earrings
H&M coat
Arket scarf
Totême boots
Atomy bag
CHANEL Gabrielle Essence

15.9.19

Blurry MauveLatem mój makijaż oczu ogranicza się zwykle do wytuszowania rzęs i ewentualnie delikatnej kreski. W ciepłe letnie dni stawiam przede wszystkim na rozświetlenie cery, ale już wraz z pierwszymi podmuchami nadchodzącej jesieni przychodzi mi zwykle ochota na jakiś mocniejszy akcent w makijażu. Moim faworytem na nadchodzące tygodnie jest bez dwóch zdań paletka w idealnych jesiennych odcieniach Blurry Mauve. Na górną powiekę nałożyłam odcień Light Clear, dolną powiekę tuż przy lini rzęs musnęłam odcieniem Medium, natomiast linię wodną przeciągnęłam dodatkowo kredką w odcieniu brązu Brun Agapé i w ten sposób powstał makeup typu smoky eyes w wersji na co dzień.

8.9.19

Shades of BeigeMy Classics


Gdybym miała wybrać jeden zestaw, w którym musiałabym chodzić na okrągło przez jeden miesiąc, bez wahania byłby to ten z dzisiejszego wpisu. Ostatnio najchętniej nie nosiłabym niczego innego i jeśli mam być szczera, powoli zaczynam wdrażać w życie plan totalnej minimalizacji swojej szafy (psst, jutro rozpoczyna się wyprzedaż mojej szafy!). Jeansy Jacquemus znalazły się na mojej tegorocznej wiosennej liście życzeń, ale zanim zdecydowałam się na ich zakup, dość długo analizowałam za i przeciw. Zakochałam się w kolorze i ich kroju, ale po ciąży trochę ostrożniej podchodziłam do zakupu spodni. Wszystkie świeżo upieczone mamy na pewno znają to uczucie.
Ostatecznie cieszę się, że zdecydowałam się na zakup, bo mimo niemałej ceny, są to spodnie, z których jestem w pełni zadowolona i noszę je często z wielką satysfakcją. I to jest właśnie moje ciche marzenie, by moja szafa składała się jedynie z rzeczy, które uwielbiam, bez "średniaków", którym daję setny raz szansę, a potem i tak wiszą kolejne miesiące nieużywane. Mówią, że porządek w szafie to porządek w głowie. I chyba mają rację. Już niebawem na blogu pojawi się tradycyjnie materiał o jesiennej garderobie, przy okazji którego postaram się poruszyć temat mojego aktualnego tworzenia idealnej garderoby w pigułce.  + english

#