13.6.24

A Drop of N°5

 

Berlin with CHANEL

 

 W zeszłym tygodniu przyjechałam do Berlina na zaproszenie CHANEL na prezentację limitowanego flakonu kultowego zapachu N°5 L’EAU. Po raz pierwszy w historii legendarny Chanel N°5 zmienia kształt flakonu. Słynny cytat Marilyn Monroe zainspirował markę Chanel do stworzenia nowego flakonu dla N°5 L'Eau. W wywiadzie okładkowym, którego Marilyn Monroe udzieliła dla magazynu „Time” w kwietniu 1952 roku, wyznała, że do łóżka zakłada jedynie "Kilka kropel Chanel N°5". I tak Chanel N°5 L'Eau tego lata dostępny jest w wyjątkowej odsłonie – szklanym flakonie w kształcie kropli. 

3.6.24

Denim Stories | Przegląd | Ulubione modele jeansów

 

 
Zapraszam Was na kolejny przegląd zakupowy w formie wideo! W filmie pokazuję moje aktualnie ulubione modele jeansów i podsuwam fajne propozycje zakupowe. Znajdziecie w nim także namiary na moje ulubione modele vintage, które nie są wprawdzie dostępne w regularnej sprzedaży, ale wciąż można trafić na nie gdzieś w miejscach z rzeczami z drugiej ręki. Trzeba tylko wiedzieć, jak szukać - odpowiedź znajdziecie w filmie!:) 

23.4.24

Wiosenna Garderoba 2024Miu Miu okulary
303 Avenue kurtka
COS t-shirt
COS koszula
Apart kolczyki
Arket jeans *
Arket tank top *
Atomy torebka (zdjęcie)
Toteme trencz
Ryłko baleriny
Arket pasek *Uff! Mamy to!  Choć jest to zdecydowanie najbardziej czasochłonny i wymagający dla mnie materiał, mam z niego zawsze najwięcej frajdy i satysfakcji. Wiem, że na niego czekacie, co jest dla mnie największą motywacją do jego tworzenia. Mam nadzieję, że znajdziecie w tym poście wiele inspiracji! Jak zwykle całość opiera się na bazowych elementach, które tworzą podstawy mojej garderoby, ale przewinęło się też kilka elementów bardziej w trendach. Zapraszam do oglądania i czytania:)!


Psst, przypominam, że ze względu na specyficzny układ, post najlepiej przegląda się z poziomu komputera.