6.9.22

Katowickie secondhandy | Aktualizacja po 4 latach

 
Miałam w planach to już od początku tego roku i w końcu się udało! Wybrałam się na przechadzkę po tych samych secondhandach, do których zajrzałam z kamerą w 2018. Zobaczcie, jak się zmieniły i co udało mi się wyszperać. Wrzesień to miesiąc zakupów z drugiej ręki #secondhandseptember i z tej okazji w tym miesiącu postanowiłam poświęcić im nieco więcej miejsca i czasu :) Mam nadzieję, że jeszcze we wrześniu uda się wrócić z aktualizacją dot. secondhandow online i innych miejsc w sieci, w których można robić zakupy z drugiej ręki. Dajcie znać, co sądzicie o moich najnowszych łupach!:)

← Newer Post Older Post →

12 comments

 1. Kasiu, czy zdradzisz skąd jest czarna torba, którą nosisz poczas zakupów?

  ReplyDelete
 2. Świetny materiał:) Jak natrafiłaś na tą bluzkę Celine to i mnie serce mocniej zabiło oglądając;) Naprawdę super znaleziska. A mogę spytać jaki produkt miałaś na ustach na tym filmie?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję! :) A na ustach matowa pomadka Dior rouge dior forever liquid 100 :)

   Delete
 3. skąd koszula, Kasiu?:))

  ReplyDelete
 4. Czy te kolczyki Rosy są ciężkie?

  ReplyDelete
  Replies
  1. One są bardzo lekkie! W środku są puste, więc naprawdę nie stanowią żadnego wielkiego obciążenia dla uszu :)

   Delete
 5. Fajny, inspirujący film, obejrzałam z wielką ciekawością, ponieważ sama lubię zakupy w secondhandach. W moim małym mieście trafiają się perełki od wielkich projektantów, tylko często nie w moim rozmiarze. Niestety, po jakimś czasie uczuliłam się na środek dezynfekujący odzież - pieką mnie oczy i skóra, pali w gardle, a nigdy nie byłam alergikiem, dlatego po powrocie z secondhandu biorę kąpiel i myję włosy, a ubrania dokładnie piorę.

  ReplyDelete
 6. Piękne zdobycze! :) Czasem wpadam do Tekstylowo lub Vive, ale też nie kupuję hurtem, jak dawniej, tylko rzeczy z dobrym składem i których faktycznie potrzebuję. Jak nie jestem przekonana, to nie biorę. ;)

  ReplyDelete
 7. Pięknie wyglądasz i miło się Ciebie słucha.Ewa

  ReplyDelete