15.10.12

BaByliss Konkurs! | WYNIKI


Włosy są dla mnie niezwykle ważną częścią wyglądu i to niejednokrotnie dzięki nim zwykłe stylizacje nabierają charakteru. Wraz z BaByliss mam dziś dla Was bardzo fajny konkurs! Do wygrania są 4 profesjonalne suszarki BaByliss E6615, które charaktryzują się prędkością nadmuchu do 130km/h, co oznacza, że to nie temperatura, a własnie nadmuch suszy włosy, bez szkodliwego oddziaływania gorąca. Dla mnie to najważniejsza informacja, bo wyjątkowo cenię sobie pielęgnację włosów i staram się nie niszczyć ich stylizacją. Dodatkowym plusem dla osób z puszącymi się włosami ( w tym i dla mnie) jest funkcja generatora jonów, dzięki czemu suszone włosy nie elektryzują się. W związku z tym, że działanie suszarki porównuje się do podmuchu wiatru, tematem konkursu jest właśnie WIATR.


Aby wziąć udział w konkursie, trzeba spelnić trzy warunki:

1. Polubić BaByliss na facebooku <--- KLIK

2. Polubić Jestem Kasia na facebooku <--- KLIK

3. Nadesłać zdjęcie konkursowe pt. "Wiatr"

Pod adresem mailowym jestemkasia.konkursy@gmail.com czekam na Wasze zdjęcia, których motywem przewodnim powinien być WIATR. Nieważne, czy na zdjęciu będziesz Ty, Twoja siostra, Twoj tata czy Twój pies, ważne, by zdjęcie było Twojego autorstwa. Zdjęcia znalezione w sieci nie będą brane pod uwagę. Jestem pewna, że temat jest przyjemny i można zinterpretować go na wiele różnych sposobów:)

Zgłoszenia można wysyłać do 23.10.2012 włącznie. Wyniki ogłoszę do tygodnia od zakończenia konkursu.


* I was wearing BlackBow shirt

_____________________________

WYNIKIDziękuję za wszystkie zgłoszenia!!! Dostałam setki zgłoszeń, przeglądnęłam każde zdjęcie i było mi niesamowicie ciężko wybrać zwycięzców. Temat można było zinterpretować na wiele sposobów, dlatego też wybrane zdjęcia są tak bardzo różne od siebie.

Gratuluję Weronice, Patrycji, Sarze i Polinezji!

← Newer Post Older Post →

Comments are closed. Sorry. Please visit my other posts.

Check Recommended posts or newest on Homepage.