1.9.12

Solano Eyewear konkurs! | WYNIKIOkulary przeciwsłoneczne są świetnym dodatkiem do codziennego ubioru i tak naprawdę to nieraz właśnie one "robią cały look". Wraz z marką Solano przygotowałam dla Was konkurs, w którym do wygrania będą 2 pary okularów, do wyboru spośród sześciu, wg mnie najlepszych. Zasady są proste:

1. Polubić Solano Eyewear na facebook'u

2. Odpowiedzieć na pytanie, które z przedstawionych okularów podobają Ci się najbardziej i dlaczego właśnie one. W komentarzu wystarczy podać swoje imię/nick. Podanie adresu mailowego jest konieczne, by móc zostawić komentarz, lecz nie będzie to widoczne dla innych osób!

3. Zachęcam do polubienia Jestem Kasia na facebook'u! -->

Konkurs trwa do 8.09.2012 włącznie! Powodzenia!
____________________________________________


Wyniki konkursu!Kochani, dziękuję za tyle zgłoszeń! Spędziłam sporo czasu, by przeczytać wszystkie Wasze odpowiedzi i wybrać te najciekawsze- nie było łatwo! Gratuluję zwyciężczyniom! Do następnego konkursu!1. Katarzyna I.


02/09/2012


Lokalizacja ogólna: pierwszy rząd Lokalizacja dokładna: drugie stanowisko Opis: kocia oprawa, subtelny opływowy kształt Dopasowanie do rodzaju twarzy o kształcie: każda, bez wyjątku (hmm oprócz męskich :p) Obiekt oceniony: pozytywnie bez zastrzeżeń Inne uwagi: Wielka prośba o rozpatrzenie wniosku, by te okulary mogły kiedyś zagościć na mej twarzy i bym mogła udowodnić w końcu, że nieco inne kształty, również nigdy nie wychodzą z mody i nieraz mogą nawet przyćmić klasyki


2. Azofrei 02/09/2012 Powiem zwięźle, powiem krótko, walcząc z myślą ciut przydługą Pragnę tych po prawej z dołu, bo to przecież ISTNE C U D O!! ;)
← Newer Post Older Post →

Comments are closed. Sorry. Please visit my other posts.

Check Recommended posts or newest on Homepage.