5.3.12

FLORAL


Ci, którzy śledzą mojego facebooka znają już historię tej koszuli. Jednak pozwolę sobie także i tu o tym wspomnieć. Koszulę wylicytowałam na allegro za... 5zł! A to tylko dlatego, że niektórym allegrowiczom nie zależy na dobrych zdjęciach wystawianego przedmiotu, dodają byle jakie zdjęcia, większość kupujących zniechęcona złej jakości fotami nie licytuje, a ja jako jedna z nielicznych potrafię dostrzec oczyma wyobraźni piękno wystawionych przedmiotów, dzięki czemu za śmieszne pieniądze wygrywam super ciuchy:) Co najlepsze, bardzo podobne kwieciste koszule można znaleźć teraz w Zarze czy H&M, ale za znacznie większą sumę. Trend kwiatowy po raz kolejny na szczycie !
Zapraszam tym samym do śledzenia mojego facebooka, bo często dodaję tam zdjęcia i notki, które nie pojawiają się na blogu.
As I said in the previous post, I show you today more photos of my outfit with my new floral shirt, which I bought for nothing lately. I love e-bay auctions! This shirt cost just over 1 euro! You can find almost identical in Zara or H&M, but of course they're more expensive:)
Follow me on facebook, if you want o see more my pictures than on the blog:)
Atmosphere Shirt | Stradivarius jacket | Romwe skirt | Beracamy Paris bag via LaPalette | Modekungen boots
← Newer Post Older Post →

Comments are closed. Sorry. Please visit my other posts.

Check Recommended posts or newest on Homepage.