8.2.12

My cosmic cat!


Kochani, oto pierwsza z trzech koszulek mojego pomysłu, wykonania Mr.Gugu & Miss Go. Pozostałe dwie pokażę już niedługo i zdradzę, że będziecie mogli wygrać jedną z nich w konkursie, a później będą w sprzedaży:) Gdy tylko dostałam propozycję wypuszczenia swoich koszulek, wiedziałam od razu, że będzie to motyw bardzo od serca.. Koty darzę ogromną sympatią, dlatego to one zagościły na pierwszych moich ciuchach:) Nie chcę zapeszać, ale być może na koszulkach się nie skończy ta przygoda:)
P.S. Z trochę innej beczki... Jeśli podobaja się Wam oryginalne, pachnące Melissy, macie niepowtarzalna okazję nabyć je w promocyjnej cenie 129zł. Wystarczy, że odwiedzicie Answear.com, gdzie w specjalnej aplikacji podacie swój adres mailowy, na który zostanie wysłany promocyjny link!
Guys, this t-shirt is my first design! Soon I'll show you the other two t-shirts. I really love cats, so for this reason they are on T-shirts. Thanks to Mr.Gugu & Miss Go, beacuse they did them. It was amazing cooperation! Who knows, maybe t-shirts are just the beginning..
T-Shirt by JestemKasia - coming soon
← Newer Post Older Post →

Comments are closed. Sorry. Please visit my other posts.

Check Recommended posts or newest on Homepage.