29.1.12

-10 °CHu hu ha, zima zła... Tak też myślałam, że ta prawdziwa zaskoczy nas dopiero w styczniu. Wyż znad Rosji słoneczny, ale okropnie mroźny, podobno lubi utrzymywać się dłuższy czas.. Mam na sobie 4 swetry, 2 pary rajstop+legginsy, czapkę zdjęłam na 3 minuty, a uszy miały mi już odpaść z odmrożenia! Aż strach się bać nadchodzących, jeszcze niższych temperatur. Zestaw prawie 100% second-handowy, odliczając okulary i torbę. Był czas, w którym moje ulubione lumpeksy przeżywały nieurodzaj, ale ostatnio zostało mi to wynagrodzone, i to jeszcze jak!
Z innej beczki teraz.. Ostatnio ociągam się trochę w dodawaniu nowych postów, mimo, że mam zdjęcia na dysku i tak dalej, ale nie jest to do końca zależne ode mnie. Blog będzie przeżywał w najbliższym czasie reaktywację, w końcu będzie jakoś wyglądać, bo nie umiem już patrzeć na ten cały dotychczasowy layout. Oby prace poszły szybko i sprawnie!
Guys, It's really cold outside in Poland. It's about -10 °C and it's going to get even colder in the next days.. I'm wearing 4 sweaters, 2 tights + leggins and it's further cold.. This outfit is almost 100% from second-hand!
Btw I'm going to remake my layout, as I said recently, so my posts are little bit irregular. Sorry about that!
Second-hand faux fur, scarf, sweater, shorts | Ray-ban sunglasses | Mango bag
← Newer Post Older Post →

Comments are closed. Sorry. Please visit my other posts.

Check Recommended posts or newest on Homepage.