22.11.11

Wonderland Tales 


Many times I got a questions from you, how to dress for the event. Normally I have no time to take pictures before the event and at a party I usually don't want to. This time, I was wearing sequin, gold dress from the Second-hand. Sequins is an interesting thing, every winter, I fall in love all over again, then quickly put it aside in the spring to the bottom of the closet:)

♥ 

Macie czasami dość zwykłych imprez i klubów? Jeśli tak to na imprezach psytrensowych znajdziecie na pewno odmianę, zarówno wizualną, jak i muzyczną. Nie jestem "oddana" jednemu nurtowi muzycznemu, dlatego takie klimaty podchodzą jak najbardziej pod moje gusta. Na Śląsku nie ma zbyt wiele i zbyt często okazji pobawić się przy tej muzyce, ale ja dzięki mojemu chłopakowi jestem takim imprezom wierna już od 5 lat;)
Wiele razy dostawałam od Was pytanie, jak ubieram się na imprezy. Zazwyczaj nie mam czasu robić zdjęć przed imprezą a na imprezie zazwyczaj nie chce mi się pstrykać blogowych fotek. Tutaj namiastka. Miałam na sobie cekinową, złotą sukienkę z Second-handu. Cekiny to ciekawa sprawa, każdej zimy zakochuję się od nowa, po czym wiosną szybko odkładam na dno szafy:)

P.S. Przy okazji chciałabym podzielić się z Wami wiadomoscią o nominacji mojego bloga do tytułu "Blog roku 2011". Jest mi bardzo miło!

← Newer Post Older Post →

Comments are closed. Sorry. Please visit my other posts.

Check Recommended posts or newest on Homepage.