20.4.11

Crochet time II


crochet dress- pakamera, fringe vest- river island (sh), hat- H&M, shoes- fleq, sunglasses- reserved 


Jak już wspominałam o mojej ażurowej miłości kilka postów wstecz, dziś kontynuuję z jeszcze większym zachwytem:) Nowa tuniką jestem wprost oczarowana! Wprawdzie nadaje się najlepiej na lato, szczególnie gdzieś na wczasy, by móc nosić pod spodem strój kąpielowy, ale bez obaw, na pewno znajdzie zastosowanie w naszych warunkach klimatycznych:) No i muszę wspomnieć też o najcięższej dziś dla mnie rzeczy, zaczynam pisać na blogu także w wersji angielskiej, zdecydowanie uboższej w wyrażanie emocji niż w naszym języku. Nie czuję się orłem w j.angielskim, jestem komunikatywna i to mi w większości przypadków wystarczało, jednak jako osoba w teamie FashionSalade muszę także trafiać do zagranicznych czytelników, których (z radością mogę stwierdzić) przybywa błyskawicznie:) Proszę o wyrozumiałość dla germanistki:) Pozdrawiam Was!!!

ENGLISH
Dear all, I'll try to write in english on my blog from now on. I'm learning all the time, so I can make sometimes some mistakes,but I hope, I will be getting better with my english:) I study german and swedisch, so I don't have much time to learn english, but whatever :)
As I said in one of the previous posts, I really love crochet clothes. My new dress I'll mostly wear in the summer maybe with a swimming suit underneath:) Crochet is really trendy this season, as you all well know :) Kisses!

 ___

Niedawno wspominałam o nowej kampanii reklamowej Mango, która znacznie różni się od wszystkich znanych mi do tej pory kampanii firm odzieżowych. Serial "What should I wear", który możecie zobaczyć pod tym linkiem jest świetną formą promocji ciuchów marki Mango, a jednocześnie potrafi naprawdę zaciekawić swoją fabułą. Oczywiście wszystko kręci się wokół mody, świetnych ubrań, więc jestem pewna, że dla większość z Was będzie to chwila relaksu i przyjemności:D Na świetne stylizacje "aktorek" patrzy się z rozkoszą, co sprawia, że plan filmowy wydaje się być niezłą rewią mody:) Z resztą co tu dużo mówić, zobaczcie same:)
Nowa kolekcja mango dostępna pod tym pod tym linkiem
 
← Newer Post Older Post →

Comments are closed. Sorry. Please visit my other posts.

Check Recommended posts or newest on Homepage.