21.12.14

Elite Model Look Final Shenzhen 2014


Głównym celem podróży do Chin była gala finałowa konkursu Elite Model Look. Przygotowania do tego najważniejszego wieczoru trwały wprawdzie kilka tygodni, a my przybyliśmy dopiero na samą końcówkę, jednak i tak udało się zarejestrować wiele ciekawych momentów z backstage.

The Elite Model Look Finals were the major aim of visiting China. The event was being prepared for several weeks - we arrived at the same end but we manage to register many interesting backstage moments. 


Głowna wizażystka pokazuje reszcie ekipy, jaki makijaż będzie obowiązywać podczas gali finałowej.

The make-up artist in chief presents the make-up for the finals.  Wszystkie fryzury kandydatek wykonywane były sprzętem Rowenta for Elite Model Look.

All hair-dos made by the special Elite Model Look Rowenta’s devices. 


Dzień przed finałem odbyła się konferencja, podczas której przedstawiono młodych projektantów walczących o główną nagrodę Vouge Talents. Ich projekty zostały poddane ocenie Jury, na czele którego stała szefowa włoskiego Vouge - Franca Sozzani. Tytuł najlepszych otrzymał duet RXP.

The day before the finals there was a conference presenting young designers competing for the Vouge Talents award. Their designs were assessed by the Jury with France Sozzani – the Italian Vouge manager – as the president of the Jury. RXP duet won the title. 


Na galę finałową zaproszono mnie wraz z trzema innymi blogerkami- Nikol z Czech, Aidą z Hiszpanii oraz Capucine z Francji. 

For the Final Gale the organisers invited me with other three bloggers – Nikol from Czech Republic, Aida from Spain, and Capucine from France. 


 Nasz kraj reprezentowała piękna Magda, która chociaż nie wygrała konkursu, na pewno zrobi jeszcze karierę w modelingu. Do konkursu zgłosiło się ponad 500.000 osób, a w finale wystąpiło jedynie 64 najlepszych z najlepszych, więc jeszcze raz serdeczne gratulacje tak ogromnego sukcesu!

Więcej informacji o samym konkursie oraz sylwetki wszystkich kandydatów i kandydatek znajdziecie pod tym linkiem. Dziękuję Rowencie za zaproszenie na to niezwykłe wydarzenie! :)

Our country was represented by beautiful Magda, although she didn’t win, I’ll bet she’ll succeed in modelling. Over 500 thousands people entered the competition, and only the best 64 were in the finals. So, one more time, congratulations for such huge success.

ph. me & EML
← Newer Post Older Post →

29 comments

 1. Hej, mam do Ciebie pytanie. W poniedziałek zamówiłam sobie zegarek od Daniela Wellingtona. Tego samego dnia pobrali mi z konta ponad 400zł, a za dwa dni pobrali kolejne 400 tylko że już o parę złotych mniej, czy to tak powinno wyglądać? Pisałam do nich i odpisali mi, że zabrali tylko raz, ale ja jednak mam w historii, że dwa razy została pobrana opłata, tyle że jest o parę złotych różnicy. Do tego wcale tego zegarka nie otrzymałam. Coś źle zrobiłam? (chociaż wątpię) długo czekałaś na zegarek?

  ReplyDelete
  Replies
  1. O kurcze, nie mam pojęcia co Ci poradzić. A w przeliczeniu z euro na złotówki ile miał wynosić koszt zegarka? Klasyk kosztuje ok. 680zł, więc nie pasuje, że rozbili go na dwa razy, bo i tak wyszłoby wtedy prawie 800zł. Chyba, ze wzięłaś model Grace, to wtedy można byłoby to jakoś wyjaśnić logicznie.

   Delete
  2. wzięłam model classy, ten tańszy za 149 euro. do tego skorzystałam ze zniżki, więc wyszło mi na polskie ponad 400 zł. a tak naprawdę zabrali mi około 900.. ogólnie miałabym gdzieś jeśli ten zegarek kosztowałby 10zł ale jednak te ponad 400zł drogą nie chodzi, i jest mi potrzebne.

   Delete
  3. Wg mnie powinnaś to wyjaśnić w razie nieodesłania pieniędzy z bankiem, skoro oni twierdzą, że pobrali tylko raz.

   Delete
  4. Często takie problemy to pomyłki banku.

   Delete
  5. to na 100% wina banku, moja siostra miała tak z kupnem online ze stradivariusa. skontaktuj się z bankiem i wszystko się wyjaśni

   Delete
 2. wyglądasz najlepiej ze wszyskich blogerek <3
  świetne zdjęcia :))

  www.casper-fashion.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. <3 piekna fotorelacja

  ReplyDelete
 4. Świetnie to wygląda, zapewne było to nie zapomniane wydarzenie! A Nasza Madzia prawdziwa piękność :)

  ReplyDelete
 5. zapraszam do siebie:http://ohmagnifique.blogspot.com

  ReplyDelete
 6. Polka najpiękniejsza! fotki profesjonalne, pozdrawiam

  ReplyDelete
 7. thanks for the interesting post!

  http://classycaptanius,blogspot.com

  ReplyDelete
 8. Magda śliczna, ale Barbora nieziemsko piękna!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Większość dziewczyn była naprawdę przepiękna. Mieszkałam z nimi w jednym hotelu i naprawdę mogę powiedzieć tylko jedno wielkie WOW :)

   Delete
 9. this is really nice :))) I love backstage photos!

  ReplyDelete
 10. Piękne modelki, ale Ty Kasiu też wyglądałaś świetnie.

  retro-moderna.blogspot.com

  ReplyDelete
 11. wyglądałaś świetnie :)
  bardzo ciekawa fotorelacja :)

  http://ragazza-turchese.blogspot.com/

  ReplyDelete
 12. Kasiu, wyglądałaś przepięknie! Szkoda, że Polka nie wygrała. Brawa dla naszych sąsiadów :)

  ReplyDelete
 13. Wow, świetna sprawa taki event! Zawsze chciałam zobaczyć jak to wszystko się robi i z czym się je! :)

  ReplyDelete
 14. it may be so cool, i would like to go there...hahahha

  http://bellerivoli.blogspot.com.es/

  ReplyDelete
 15. Jestem z Czech, ale tak naprawde to podobasz mi się najbardziej z wszystkich (jak bloggerek, tak modelek), oj naprawde ładnie ci w tej lace sukience. :-)

  ReplyDelete
 16. zapraszam na mojego nowego bloga kulinarnego http://veggieappetizing.blogspot.com
  miło mi będzie jesli zajrzysz ;)
  pozdrawiam i wesołych świąt spedzonych w gronie rodzinnym ;))

  ReplyDelete
 17. jak ma na imię ta dziewczyna z 8 zdjęcia ta po prawej.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Na zdjęciu są http://www.elitemodellook.com/finalists2014/girls/slovakia.html oraz http://www.elitemodellook.com/finalists2014/girls/czechrepublic.html

   Delete